Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

WITAJ MIKOŁAJU!- SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W PARKU ROZRYWKI "JUNGLE PARK" W BRZEGU /fotorelacja/

 

WITAJ MIKOŁAJU MIŁY!

 

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU TO WAŻNE WYDARZENIE DLA WSZYSTKICH DZIECI. JUŻ POD KONIEC LISTOPADA PRZEDSZKOLAKI POD OKIEM SWOICH PAŃ,PISAŁY” LISTY DO MIKOŁAJA. 6 GRUDNIA,TUŻ PO PRZEDSTAWIENIU,,WITAJ MIKOŁAJU MIŁY”, W NASZYM PRZEDSZKOLU POJAWIŁ SIĘ DŁUGO OCZEKIWANY GOŚĆ -,, PRAWDZIWY” ŚW. MIKOŁAJ. NAJPIERW BYŁO SŁYCHAĆ DZWONECZKI POMOCNIKÓW  – RENIFERÓW, POTEM DONOŚNE „HOU, HOU, HOU” I POJAWIŁ SIĘ ON – NASZ UKOCHANY ŚW. MIKOŁAJ! CAŁA SALA POWITAŁA MIKOŁAJA GŁOŚNYMI OKLASKAMI. GOŚĆ Z DALEKIEJ PÓŁNOCY WYWOŁAŁ WIELE RADOŚCI I UŚMIECHU NA TWARZACH PRZEDSZKOLAKÓW. PODCZAS SPOTKANIA MIKOŁAJ ŻYCZYŁ WSZYSTKIM DZIECIOM ORAZ PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. OBIECAŁ, ŻE POWRÓCI DO NAS ZA ROK.  NA ZAKOŃCZENIE MIKOŁAJ OBDAROWAŁ DZIECI WSPANIAŁYMI PREZENTAMI. MIŁYM AKCENTEM SPOTKANIA BYŁO WSPÓLNE ZDJĘCIE Z NASZYM GOŚCIEM. PRZEDSTAWIENIE”WITAJ MIKOŁAJU MIŁY” ORAZ WIZYTA WYJĄTKOWEGO GOŚCIA WPROWADZIŁA WSZYSTKICH W RADOSNY KLIMAT ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Tekst i foto: Wiesława Stańczyk


MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU - FOTORELACJA

 

album fotografii

MIKOŁAJKI

Mój kochany Mikołaju  cały rok czekałem.

Byłem bardzo, bardzo grzeczny. Bardzo się starałem.

Tak śpiewały dzieci  z PP w Krzyżowicach w oczekiwaniu na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Dzieci wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa. Oprócz prac plastycznych, wszystkie przedszkolaki przygotowują piosenki  oraz  wiersze, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaprezentowały Mikołajowi krótki program artystyczny. Rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniałą i ogromną paczuszkę. A zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

 

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Mikołajki

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
 każde dziecko z prezentów się cieszy….”

  Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Zawitał do naszego Przedszkola wraz z pięknymi i wesołymi Elfami.    Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaprezentowały Mikołajowi krótki montaż słowno- muzyczny, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły.  Rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Po czym Elfy wręczyły każdemu dziecku wspaniałą paczuszkę. Na zakończenie spotkania odbyła się mała sesja zdjęciowa.Maluszki pożegnały Świętego Mikołaja piosenką oraz wręczyły mu własnoręcznie wykonany album.

tekst i foto Wiesława Stańczyk

Mikołajki

5 grudnia 2014 r. do naszego przedszkola przybył św.Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością czekały na to spotkanie. Mikołaj wysłuchał wierszy i utworu muzycznego zaśpiewanego dla niego przez dzieci. Była wspólna zabawa, a następnie Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Po wspólnych zdjęciach dzieci podziękowały i pożegnały św. Mikołaja.

tekst i foto: Dorota Chojnacka


Mikołajki w PP w Krzyżowicach


 
Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci.
 
Dnia 9 grudnia 2013 r. w PP w Krzyżowicach odbyły się MIKOŁAJKI.
Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej zabawy Pirata - Kacperka ze wszystkimi małymi mikołajkami. Było wesoło i zabawnie. Po czym do sali wszedł długo oczekiwany gość, który wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Święty Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Wszystkie dzieci podziękowały za piękne paczki i pożegnały Mikołaja radośnie.
Następne odwiedziny za rok. Czekamy!
 
tekst i foto: Wiesława Stańczyk
 
E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806799
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
357
1076
4433
1795403
1806799